دوره تقویت مهارت نگارش زبان انگلیسی Writing skills

saman-sadr
سامان صدر
اخرین بروزرسانی 2 اسفند 1400
0 نفر ثبت نام کرده اند

درباره این دوره

رایتینگ writing مهارتی است که هم در مدرسه و حتی گاهی در آموزشگاه ها کمتر از سایر مطالب آموزشی مورد توجه قرار می گیرد.

بیشتر زبان آموزان به بهبود مهارت رایتینگ بی توجهی می کنند و برای ننوشتن هزاران بهانه می آورند. در صورتی که تمرین برای نوشتن به نوعی تمرین برای مهارت های صحبت کردن ، خواندن ، تقویت دایره واژگان و گرامر نیز به حساب می آید.

هنگام نوشتن شما به نحوه ی جمله بندی و جایگاه اجزای جمله توجه می کنید که همین امر باعث می شود ساختار صحیح جمله بندی در ذهن شما ثبت شود و در هنگام صحبت کردن کمتر مکث کنید به این ترتیب ذهن شما به طور مداوم مجبور به مرور گرامر زبان انگلیسی می شود. همچنین با نوشتن، دایره واژگان زبان انگلیسی شما افزایش پیدا می کند و شما مجبور می شوید برای نوشتن جمله ای که در سر دارید به سراغ دیکشنری بروید و کلمه ای را پیدا کنید.

مهارت رایتینگ writing برای مشاغلی مانند مدیران، مهندسان ، پزشکان ، دانشجویان که قصد مهاجرت دارند و تمام افرادی که برای آزمون های بین المللی مثل آیلتس و تافل خود را آماده می کنند بسیار حائز اهمیت است.

اهداف یادگیری مخاطب هدف

مهارت نوشتاری فعالیت مغز شما را بسیار تقویت می کند.

زبان انگلیسی، زبان علم و دانش بوده و بخش عظیمی از محتوای علمی و پژوهشی در دنیا به این زبان منتشر، ارائه و بر روی آن فعالیت می شود. بسیاری از رشته های دانشگاهی در مقاطع مختلف، با زبان انگلیسی گره خورده اند و یادگیری آن ها نیازمند دانش زبان انگلیسی است و در نوشتن مقالات علمی به زبان انگلیسی مستلزم داشتن دانش زبانی کافی برای نوشتن آنهاست.

مهاجرت به کشورهای خارجی نیازمند دانش زبان آن کشور است. از جایی که در بسیاری از کشورهای مهاجر پذیر همانند کانادا، انگلیس، استرالیا، آمریکا و … زبان انگلیسی زبان رسمی می باشد، مهاجرت به آن ها نیازمند در اختیار داشتن مهارت های این زبان است. از این رو یکی از اساسی ترین مهارت هایی در تمامی این مراحل مورد نیاز است، مهارت نوشتاری زبان انگلیسی است.

برنامه تحصیلی

در این دوره برای آشنایی با ساختار کلمه و جمله در زبان انگلیسی ،کتاب های Modern English  و پس از آن کتاب Paragraph Development  برای پاراگراف نویسی و آشنایی با انواع پاراگراف ها تدریس خواهند شد.

مدرسین شما

سامان صدر

0/5
1 دوره
0 دیدگاه
0 دانشجو
•دکتری زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه خوارزمی تهران •مدرس دانشگاه • دانش آموخته برتر دوره کارشناسی • ۱۰ سال سابقه تدریس زبان و ترجمه متون عمومی و تخصصی
مشاهده بیشتر