دوره تقویت مهارت مکالمه سطوح مبتدی تا متوسط (conversation)

Mahsa_Sangsefidi
مهسا سنگ سفیدی
maryeng
اخرین بروزرسانی 2 اسفند 1400
0 نفر ثبت نام کرده اند

درباره این دوره

همانطور که می‌دانیم انگلیسی زبان بین المللی است و هر کس با دانستن این زبان می تواند در هر کشوری ارتباط موثر برقرار کند. دانستن این زبان همچنین لازمه بسیاری از شرکت ها و کارخانجات است، آنها داشتن مدرک زبان را و یا یاد داشتن این زبان را در حد مکالمه برای استخدامی هایشان ضروری می دانند، چرا که امروزه این زبان حتی در کشوری که زبان دوم آن انگلیسی نیست، بسیار نقش پررنگی دارد.

در این دوره به کمک مدرس زبانتان می توانید تا حد زیادی مکالمه های ضروری را بیاموزید همچنین با یادگیری نکته ای و تکنیکی به راحتی می توانید از جملات ثابتی استفاده کنید و بهره ببرید که سطح مکالمه انگلیسی شما را تا حد زیادی بالا می برد.

 

اهداف یادگیری

افزایش مهارت مکالمه و درک مطلب زبان انگلیسی و همچنین دست گذاشتن بر روی مهارت شنیداری در زبان انگلیسی که برای اکثر زبان اموزان سخت به نظر می رسد یکی از اهداف مهم این دوره است.

امروزه بر کسی پوشیده نیست که تقویت کردن مهارت زبان انگلیسی مخصوصا مکالمه، چقدر می تواند بر جایگاه اجتماعی شما و مهم تر از آن جایگاه شغلی شما تاثیر گذار باشد.

در پایان این دوره شما قادر خواهید بود با تلفظ و لهجه زیبا، به درستی انگلیسی صحبت کنید، تفاوتی که در پایان دوره خواهید دید فوق العاده است.

الزامات

اکثر زبان اموزان بر این باورند که برای شرکت در دوره های مکالمه باید در زبان انگلیسی خیلی قوی باشند، اما نگران نباشید، در این دوره شما هرآنچه را که می‌دانید در مکالمه بکار می برید و آن را بهبود می بخشید.

کسانی که می خواهند مکالمه را بر اساس شرایط مختلف و متفاوت با بکار بردن کلمات کلیدی بیاموزند، با انتخاب این دوره گزینه مناسبی را ان برگزیدند.

افراد مبتدی در زبان انگلیسی

اگر زبان شما خوب است با آموختن تکنیک ها و نکات طلایی در این دوره می توانید دانسته های خود را بهبود ببخشید.

مخاطب هدف

  • کسانی که کلاس های ترمیک را شرکت کرده اند و نیمه آن را رها کرده اند.
  • کسانی که فکر می کنند زبانشان خوب است اما نمی توانند آن را به خوبی به کار ببندند.

مدرسین شما

مهسا سنگ سفیدی

0/5
1 دوره
0 دیدگاه
0 دانشجو
سرکار خانم مهسا سنگ سفیدی کارشناسی ارشد مطالعات ترجمه زبان انگلیسی (ورودی با سهمیه استعدادهای درخشان) فعال در حوزه ترجمه و تدریس با ۵ سال سابقه مترجم تخصصی متون پزشکی و پیرا پزشکی مدرس دوره های speaking کاربردی برای آیلتس و سایر ازمون های بین المللی
مشاهده بیشتر

maryeng

0/5
4 دوره
0 دیدگاه
0 دانشجو
مشاهده بیشتر